Kenzie s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52193055
DIČ: 2120931406
IČ DPH: SK2120931406
Gallayova 19, Bratislava - mestská časť Dúbravka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gallayova 19, Bratislava - mestská časť Dúbravka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 13. 2. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 10. 2021
Spisová značka: Sro/134887/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Emil Klement od 3. 5. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Kenzie s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 135 % na 14,9 tis. € a tržby jej narástli o 100 % na 175,4 tis. €.

175,4 tis. €
Tržby
14,9 tis. €
Zisk
108,8 tis. €
Aktíva
74,2 tis. €
Vlastné imanie
32 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,3 tis., 2022 1,0 tis., 2023 3,8 tis., 2024 6,3 tis., 2025 14,9 tis.20218,3 tis.20221,0 tis.20233,8 tis.20246,3 tis.202514,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 34,8 tis., 2022 56,5 tis., 2023 55,1 tis., 2024 87,6 tis., 2025 175,4 tis.202134,8 tis.202256,5 tis.202355,1 tis.202487,6 tis.2025175,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 175,4 tis. € 14,9 tis. €
2024 87,6 tis. € 6,3 tis. €
2023 55,1 tis. € 3,8 tis. €
2022 56,5 tis. € 1,0 tis. €
2021 34,8 tis. € 8,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie74,2 tis. €
  • Záväzky34,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Kenzie s. r. o. v konkurze?

Kenzie s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Kenzie s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Kenzie s. r. o. tržby 175,4 tis. €.

Je firma Kenzie s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Kenzie s. r. o. dosiahla zisk 14,9 tis. €.

Je Kenzie s. r. o. platiteľom DPH?

Kenzie s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Kenzie s. r. o. sídli?

Kenzie s. r. o. má sídlo na adrese Gallayova 19, Bratislava - mestská časť Dúbravka, 841 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026