MB Care s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52187349
DIČ: 2120925950
IČ DPH: SK2120925950
Bazová 19291/6C, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bazová 19291/6C, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.32
Dátum vzniku: 6. 2. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 4. 2024
Spisová značka: Sro/134696/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Daniel Geržo od 2. 2. 2024
    konateľ
  • Karol Pavlačka od 1. 10. 2024
    konateľ
  • ERLAN spol. s. r. o. od 8. 2. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MB Care s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 6 % na 7,3 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 76,8 tis. €.

76,8 tis. €
Tržby
7,3 tis. €
Zisk
56,8 tis. €
Aktíva
16,7 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −188, 2022 1,3 tis., 2023 4,4 tis., 2024 7,8 tis., 2025 7,3 tis.2021−18820221,3 tis.20234,4 tis.20247,8 tis.20257,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 226, 2022 9,7 tis., 2023 47,8 tis., 2024 74,5 tis., 2025 76,8 tis.202122620229,7 tis.202347,8 tis.202474,5 tis.202576,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 76,8 tis. € 7,3 tis. €
2024 74,5 tis. € 7,8 tis. €
2023 47,8 tis. € 4,4 tis. €
2022 9,7 tis. € 1,3 tis. €
2021 226 € -188 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie16,7 tis. €
  • Záväzky40,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MB Care s. r. o. v konkurze?

MB Care s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MB Care s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MB Care s. r. o. tržby 76,8 tis. €.

Je firma MB Care s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MB Care s. r. o. dosiahla zisk 7,3 tis. €.

Je MB Care s. r. o. platiteľom DPH?

MB Care s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MB Care s. r. o. sídli?

MB Care s. r. o. má sídlo na adrese Bazová 19291/6C, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026