REN INN s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52178757
DIČ: 2120939557
Miletičova 9, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Miletičova 9, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 15. 2. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/192331/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu.; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb. …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jiamin Ren od 25. 9. 2025
    spoločník
  • REN INVESTMENT s. r. o. od 25. 9. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2023

Spoločnosť REN INN s. r. o. v roku 2023 zvýšila zisk o 837 % na 7,3 tis. € a tržby jej narástli o 45 % na 142,6 tis. €.

142,6 tis. €
Tržby
7,3 tis. €
Zisk
456,6 tis. €
Aktíva
10,3 tis. €
Vlastné imanie
98 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2019 2,9 tis., 2020 2,4 tis., 2021 2,2 tis., 2022 778, 2023 7,3 tis.20192,9 tis.20202,4 tis.20212,2 tis.202277820237,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2019 52,0 tis., 2020 72,0 tis., 2021 90,0 tis., 2022 98,3 tis., 2023 142,6 tis.201952,0 tis.202072,0 tis.202190,0 tis.202298,3 tis.2023142,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2023 142,6 tis. € 7,3 tis. €
2022 98,3 tis. € 778 €
2021 90,0 tis. € 2,2 tis. €
2020 72,0 tis. € 2,4 tis. €
2019 52,0 tis. € 2,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2023

Pasíva

  • Vlastné imanie10,3 tis. €
  • Záväzky446,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma REN INN s. r. o. v konkurze?

REN INN s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma REN INN s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 mala REN INN s. r. o. tržby 142,6 tis. €.

Je firma REN INN s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 REN INN s. r. o. dosiahla zisk 7,3 tis. €.

Kde firma REN INN s. r. o. sídli?

REN INN s. r. o. má sídlo na adrese Miletičova 9, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026