DATA 32 s.r.o.

IČO 52176169 · DIČ 2120923662

Aktívna spoločnosť
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Lúčna 344/1, Poltár
Odvetvie (NACE)
IT služby · 62.02
Dátum vzniku
2019-01-25
Tržby 2025
39,0 tis. €
Výsledok hospodárenia 2025
3,8 tis. €
Základné imanie
5,0 tis. €
Spisová značka
Sro/35832/S

Hlavný predmet podnikania
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoo…

Hospodárske výsledky

RokTržbyVýsledok hospodárenia
2025 39,0 tis. € 3,8 tis. €
2024 40,9 tis. € 261 €
2023 39,1 tis. € 96 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

A

Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.

Zobraziť celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma DATA 32 s.r.o. v konkurze?

DATA 32 s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DATA 32 s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DATA 32 s.r.o. tržby 39,0 tis. €.

Kde firma DATA 32 s.r.o. sídli?

DATA 32 s.r.o. má sídlo na adrese Lúčna 344/1, Poltár, 987 01.