Jokyformance s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52171728
DIČ: 2120950392
IČ DPH: SK2120950392
Štefánikova 718/44, Senica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefánikova 718/44, Senica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 7. 2. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2026
Spisová značka: Sro/43777/T
Predmet podnikania (výber): Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Lukáč od 7. 2. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Jokyformance s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 78 % na 1,7 tis. € a tržby jej klesli o 21 % na 36,6 tis. €.

36,6 tis. €
Tržby
1,7 tis. €
Zisk
40,4 tis. €
Aktíva
7,2 tis. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,0 tis., 2022 1,2 tis., 2023 5,7 tis., 2024 7,5 tis., 2025 1,7 tis.20215,0 tis.20221,2 tis.20235,7 tis.20247,5 tis.20251,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 35,5 tis., 2022 30,1 tis., 2023 39,4 tis., 2024 46,3 tis., 2025 36,6 tis.202135,5 tis.202230,1 tis.202339,4 tis.202446,3 tis.202536,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 36,6 tis. € 1,7 tis. €
2024 46,3 tis. € 7,5 tis. €
2023 39,4 tis. € 5,7 tis. €
2022 30,1 tis. € 1,2 tis. €
2021 35,5 tis. € 5,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie7,2 tis. €
  • Záväzky33,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Jokyformance s. r. o. v konkurze?

Jokyformance s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Jokyformance s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Jokyformance s. r. o. tržby 36,6 tis. €.

Je firma Jokyformance s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Jokyformance s. r. o. dosiahla zisk 1,7 tis. €.

Je Jokyformance s. r. o. platiteľom DPH?

Jokyformance s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Jokyformance s. r. o. sídli?

Jokyformance s. r. o. má sídlo na adrese Štefánikova 718/44, Senica, 905 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026