Ferro industrial s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52159388
DIČ: 2120914323
IČ DPH: SK2120914323
Radvaň nad Laborcom 74, Radvaň nad Laborcom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Radvaň nad Laborcom 74, Radvaň nad Laborcom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.11
Dátum vzniku: 19. 1. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 4. 2019
Spisová značka: Sro/37590/P
Predmet podnikania (výber): Zámočníctvo; Kovoobrábanie; Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • František Demko od 19. 1. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Ferro industrial s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 15 % na 29,6 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 356,9 tis. €.

356,9 tis. €
Tržby
29,6 tis. €
Zisk
362,0 tis. €
Celkové výnosy
253,7 tis. €
Aktíva
181,6 tis. €
Vlastné imanie
28 %
Celková zadlženosť
33,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 47,5 tis., 2022 22,9 tis., 2023 35,1 tis., 2024 34,7 tis., 2025 29,6 tis.202147,5 tis.202222,9 tis.202335,1 tis.202434,7 tis.202529,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 349,8 tis., 2022 279,2 tis., 2023 339,2 tis., 2024 365,4 tis., 2025 356,9 tis.2021349,8 tis.2022279,2 tis.2023339,2 tis.2024365,4 tis.2025356,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 356,9 tis. € 29,6 tis. €
2024 365,4 tis. € 34,7 tis. €
2023 339,2 tis. € 35,1 tis. €
2022 279,2 tis. € 22,9 tis. €
2021 349,8 tis. € 47,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie181,6 tis. €
  • Záväzky72,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Ferro industrial s.r.o. v konkurze?

Ferro industrial s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Ferro industrial s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Ferro industrial s.r.o. tržby 356,9 tis. €.

Je firma Ferro industrial s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Ferro industrial s.r.o. dosiahla zisk 29,6 tis. €.

Je Ferro industrial s.r.o. platiteľom DPH?

Ferro industrial s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Ferro industrial s.r.o. sídli?

Ferro industrial s.r.o. má sídlo na adrese Radvaň nad Laborcom 74, Radvaň nad Laborcom, 067 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026