MegaBIT Services s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52146511
DIČ: 2120912673
IČ DPH: SK2120912673
Galvaniho 15/A, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Galvaniho 15/A, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov 26.11
Dátum vzniku: 16. 1. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2019
Spisová značka: Sro/134111/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Michal Bugár od 16. 1. 2019
    konateľspoločník
  • Ing. Ondrej Bereš od 16. 1. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MegaBIT Services s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 30 % na 5,7 tis. € a tržby jej narástli o 32 % na 472,5 tis. €.

472,5 tis. €
Tržby
5,7 tis. €
Zisk
472,5 tis. €
Celkové výnosy
148,4 tis. €
Aktíva
32,4 tis. €
Vlastné imanie
78 %
Celková zadlženosť
3,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 38,8 tis., 2022 33,7 tis., 2023 12,6 tis., 2024 4,4 tis., 2025 5,7 tis.202138,8 tis.202233,7 tis.202312,6 tis.20244,4 tis.20255,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 390,1 tis., 2022 519,0 tis., 2023 302,0 tis., 2024 356,7 tis., 2025 472,5 tis.2021390,1 tis.2022519,0 tis.2023302,0 tis.2024356,7 tis.2025472,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 472,5 tis. € 5,7 tis. €
2024 356,7 tis. € 4,4 tis. €
2023 302,0 tis. € 12,6 tis. €
2022 519,0 tis. € 33,7 tis. €
2021 390,1 tis. € 38,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,4 tis. €
  • Zásoby154 €
  • Krátkodobé pohľadávky68,7 tis. €
  • Finančné účty70,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku3,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov17,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky99,3 tis. €
  • Bankové úvery12,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MegaBIT Services s. r. o. v konkurze?

MegaBIT Services s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MegaBIT Services s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MegaBIT Services s. r. o. tržby 472,5 tis. €.

Je firma MegaBIT Services s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MegaBIT Services s. r. o. dosiahla zisk 5,7 tis. €.

Je MegaBIT Services s. r. o. platiteľom DPH?

MegaBIT Services s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MegaBIT Services s. r. o. sídli?

MegaBIT Services s. r. o. má sídlo na adrese Galvaniho 15/A, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026