Gerüstbau TEAM, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52134474
DIČ: 2120921517
IČ DPH: SK2120921517
Hollého 159/8, Rajec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hollého 159/8, Rajec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.99
Dátum vzniku: 29. 1. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 8. 2019
Spisová značka: Sro/71554/L
Predmet podnikania (výber): Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Tepličanec od 29. 1. 2019
    konateľspoločník
  • Marek Gáper od 29. 1. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Gerüstbau TEAM, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 29,6 tis. € a tržby jej klesli o 18 % na 5,3 mil. €.

5,3 mil. €
Tržby
29,6 tis. €
Zisk
5,5 mil. €
Celkové výnosy
614,7 tis. €
Aktíva
225,6 tis. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť
9,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,9 tis., 2022 66,9 tis., 2023 98,1 tis., 2024 −6,2 tis., 2025 29,6 tis.20218,9 tis.202266,9 tis.202398,1 tis.2024−6,2 tis.202529,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,8 mil., 2022 3,7 mil., 2023 5,8 mil., 2024 6,4 mil., 2025 5,3 mil.20211,8 mil.20223,7 mil.20235,8 mil.20246,4 mil.20255,3 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 1,8 mil., 2022 3,8 mil., 2023 6,1 mil., 2024 6,9 mil., 2025 5,5 mil.20211,8 mil.20223,8 mil.20236,1 mil.20246,9 mil.20255,5 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 4,2 tis., 2022 22,7 tis., 2023 37,2 tis., 2024 14,2 tis., 2025 22,1 tis.20214,2 tis.202222,7 tis.202337,2 tis.202414,2 tis.202522,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,3 mil. € 29,6 tis. €
2024 6,4 mil. € -6,2 tis. €
2023 5,8 mil. € 98,1 tis. €
2022 3,7 mil. € 66,9 tis. €
2021 1,8 mil. € 8,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok212,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky308,0 tis. €
  • Finančné účty94,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy30,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov160,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie29,6 tis. €
  • Rezervy7,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky365,1 tis. €
  • Bankové úvery16,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Gerüstbau TEAM, s. r. o. v konkurze?

Gerüstbau TEAM, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Gerüstbau TEAM, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Gerüstbau TEAM, s. r. o. tržby 5,3 mil. €.

Je firma Gerüstbau TEAM, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Gerüstbau TEAM, s. r. o. dosiahla zisk 29,6 tis. €.

Je Gerüstbau TEAM, s. r. o. platiteľom DPH?

Gerüstbau TEAM, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Gerüstbau TEAM, s. r. o. sídli?

Gerüstbau TEAM, s. r. o. má sídlo na adrese Hollého 159/8, Rajec, 015 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026