TEAM AGRO FOREST, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52130835
DIČ: 2120970797
IČ DPH: SK2120970797
Považská 20C, Nové Zámky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Považská 20C, Nové Zámky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.61
Dátum vzniku: 19. 2. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 9. 2019
Spisová značka: Sro/47549/N
Predmet podnikania (výber): Opravy pracovných strojov; Vykonávanie zváracích prác (elektrickým oblúkom, plameňom, bodovým a švovým zváraním, zváranie CO2); Výroba strojov pre poľnohospodárstvo a lesníctvo (traktory, pluhy, brány, kultivátory, stroje na siatie, sadenie a pr… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Karsay od 19. 2. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TEAM AGRO FOREST, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 125 % na 81,3 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 5,7 mil. €.

5,7 mil. €
Tržby
81,3 tis. €
Zisk
6,1 mil. €
Celkové výnosy
1,8 mil. €
Aktíva
84,3 tis. €
Vlastné imanie
95 %
Celková zadlženosť
7,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,7 tis., 2022 133,2 tis., 2023 −180,9 tis., 2024 36,1 tis., 2025 81,3 tis.20212,7 tis.2022133,2 tis.2023−180,9 tis.202436,1 tis.202581,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,4 mil., 2022 5,9 mil., 2023 2,9 mil., 2024 6,5 mil., 2025 5,7 mil.20211,4 mil.20225,9 mil.20232,9 mil.20246,5 mil.20255,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,7 mil. € 81,3 tis. €
2024 6,5 mil. € 36,1 tis. €
2023 2,9 mil. € -180,9 tis. €
2022 5,9 mil. € 133,2 tis. €
2021 1,4 mil. € 2,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok291,3 tis. €
  • Zásoby601,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky782,5 tis. €
  • Finančné účty66,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie13,4 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie84,3 tis. €
  • Záväzky1,7 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TEAM AGRO FOREST, s.r.o. v konkurze?

TEAM AGRO FOREST, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TEAM AGRO FOREST, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TEAM AGRO FOREST, s.r.o. tržby 5,7 mil. €.

Je firma TEAM AGRO FOREST, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TEAM AGRO FOREST, s.r.o. dosiahla zisk 81,3 tis. €.

Je TEAM AGRO FOREST, s.r.o. platiteľom DPH?

TEAM AGRO FOREST, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TEAM AGRO FOREST, s.r.o. sídli?

TEAM AGRO FOREST, s.r.o. má sídlo na adrese Považská 20C, Nové Zámky, 940 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026