PROTEQ SERVICE s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52118002
DIČ: 2120905545
IČ DPH: SK2120905545
Lieskovec 848/125, Dubnica nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lieskovec 848/125, Dubnica nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.49
Dátum vzniku: 8. 1. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 4. 2021
Spisová značka: Sro/37556/R
Predmet podnikania (výber): Opravy a montáž určených meradiel – montáž určených meradiel v rozsahu stanovenom druhmi určených meradiel podľa príl…; 1.3.1 Bytový vodomer na a) studenú vodu b) teplú vodu, 1.3.2 Vodomer na a) studenú vodu b) teplú vodu , 3.5 Merač tep…; Faktoring a forfaiting …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tomáš Sopúch od 8. 1. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PROTEQ SERVICE s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 677 % na 6,4 tis. € a tržby jej narástli o 54 % na 58,3 tis. €.

58,3 tis. €
Tržby
6,4 tis. €
Zisk
83,5 tis. €
Celkové výnosy
43,3 tis. €
Aktíva
6,2 tis. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť
−24,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −49,0 tis., 2022 −13,8 tis., 2023 3,3 tis., 2024 829, 2025 6,4 tis.2021−49,0 tis.2022−13,8 tis.20233,3 tis.202482920256,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 85,6 tis., 2022 37,4 tis., 2023 34,8 tis., 2024 37,9 tis., 2025 58,3 tis.202185,6 tis.202237,4 tis.202334,8 tis.202437,9 tis.202558,3 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 85,7 tis., 2022 39,8 tis., 2023 34,8 tis., 2024 37,9 tis., 2025 83,5 tis.202185,7 tis.202239,8 tis.202334,8 tis.202437,9 tis.202583,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 0, 2023 0, 2024 0, 2025 960202102022020230202402025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 58,3 tis. € 6,4 tis. €
2024 37,9 tis. € 829 €
2023 34,8 tis. € 3,3 tis. €
2022 37,4 tis. € -13,8 tis. €
2021 85,6 tis. € -49,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky41,0 tis. €
  • Finančné účty2,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku220 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-5,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky113 €
  • Krátkodobé záväzky37,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PROTEQ SERVICE s.r.o. v konkurze?

PROTEQ SERVICE s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PROTEQ SERVICE s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PROTEQ SERVICE s.r.o. tržby 58,3 tis. €.

Je firma PROTEQ SERVICE s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PROTEQ SERVICE s.r.o. dosiahla zisk 6,4 tis. €.

Je PROTEQ SERVICE s.r.o. platiteľom DPH?

PROTEQ SERVICE s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PROTEQ SERVICE s.r.o. sídli?

PROTEQ SERVICE s.r.o. má sídlo na adrese Lieskovec 848/125, Dubnica nad Váhom, 018 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026