CY - DO Transport, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52116328
DIČ: 2120900815
IČ DPH: SK2120900815
Sečianky 99, Sečianky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sečianky 99, Sečianky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 28. 12. 2018
Základné imanie: 9,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 8. 2021
Spisová značka: Sro/35643/S
Predmet podnikania (výber): Výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy s počtom vozidiel 1; Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tibor Koncz od 28. 12. 2018
    konateľspoločník
  • Valéria Konczová od 28. 12. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CY - DO Transport, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 32 % na 218 € a tržby jej narástli o 17 % na 99,3 tis. €.

99,3 tis. €
Tržby
218 €
Zisk
78,6 tis. €
Aktíva
13,9 tis. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,1 tis., 2022 756, 2023 2,4 tis., 2024 319, 2025 21820211,1 tis.202275620232,4 tis.20243192025218
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 46,4 tis., 2022 131,2 tis., 2023 118,1 tis., 2024 84,9 tis., 2025 99,3 tis.202146,4 tis.2022131,2 tis.2023118,1 tis.202484,9 tis.202599,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 99,3 tis. € 218 €
2024 84,9 tis. € 319 €
2023 118,1 tis. € 2,4 tis. €
2022 131,2 tis. € 756 €
2021 46,4 tis. € 1,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie13,9 tis. €
  • Záväzky64,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CY - DO Transport, s.r.o. v konkurze?

CY - DO Transport, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CY - DO Transport, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CY - DO Transport, s.r.o. tržby 99,3 tis. €.

Je firma CY - DO Transport, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CY - DO Transport, s.r.o. dosiahla zisk 218 €.

Je CY - DO Transport, s.r.o. platiteľom DPH?

CY - DO Transport, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CY - DO Transport, s.r.o. sídli?

CY - DO Transport, s.r.o. má sídlo na adrese Sečianky 99, Sečianky, 991 10.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026