K. L. BUILDING s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52114147
DIČ: 2120899044
IČ DPH: SK2120899044
Partizánska 3493/40, Vrútky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Partizánska 3493/40, Vrútky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12
Dátum vzniku: 1. 1. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 9. 2021
Spisová značka: Sro/71385/L
Predmet podnikania (výber): Prípravné práce k realizácii stavby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michaela Kuberová od 1. 1. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť K. L. BUILDING s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 357 % na 84,0 tis. € a tržby jej narástli o 83 % na 168,8 tis. €.

168,8 tis. €
Tržby
84,0 tis. €
Zisk
168,8 tis. €
Celkové výnosy
175,1 tis. €
Aktíva
137,8 tis. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť
68,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 25,4 tis., 2022 −13,1 tis., 2023 4,6 tis., 2024 18,4 tis., 2025 84,0 tis.202125,4 tis.2022−13,1 tis.20234,6 tis.202418,4 tis.202584,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 91,5 tis., 2022 88,9 tis., 2023 75,1 tis., 2024 92,0 tis., 2025 168,8 tis.202191,5 tis.202288,9 tis.202375,1 tis.202492,0 tis.2025168,8 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 91,8 tis., 2022 97,9 tis., 2023 83,9 tis., 2024 92,4 tis., 2025 168,8 tis.202191,8 tis.202297,9 tis.202383,9 tis.202492,4 tis.2025168,8 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 0, 2023 1,3 tis., 2024 4,8 tis., 2025 22,5 tis.202102022020231,3 tis.20244,8 tis.202522,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 168,8 tis. € 84,0 tis. €
2024 92,0 tis. € 18,4 tis. €
2023 75,1 tis. € 4,6 tis. €
2022 88,9 tis. € -13,1 tis. €
2021 91,5 tis. € 25,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky32,2 tis. €
  • Finančné účty139,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku3,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov45,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie84,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky24,0 tis. €
  • Bankové úvery13,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma K. L. BUILDING s. r. o. v konkurze?

K. L. BUILDING s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma K. L. BUILDING s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala K. L. BUILDING s. r. o. tržby 168,8 tis. €.

Je firma K. L. BUILDING s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 K. L. BUILDING s. r. o. dosiahla zisk 84,0 tis. €.

Je K. L. BUILDING s. r. o. platiteľom DPH?

K. L. BUILDING s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma K. L. BUILDING s. r. o. sídli?

K. L. BUILDING s. r. o. má sídlo na adrese Partizánska 3493/40, Vrútky, 038 61.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026