PÁLL-reality s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52109453
DIČ: 2120923761
Štúrová 3675/37, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štúrová 3675/37, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 29. 1. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/37636/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Štefan Páll od 29. 1. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PÁLL-reality s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 33 % na 5,5 tis. € a tržby jej klesli o 28 % na 19,7 tis. €.

19,7 tis. €
Tržby
5,5 tis. €
Zisk
19,7 tis. €
Celkové výnosy
35,9 tis. €
Aktíva
29,9 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť
47,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,9 tis., 2022 2,2 tis., 2023 1,3 tis., 2024 8,2 tis., 2025 5,5 tis.20211,9 tis.20222,2 tis.20231,3 tis.20248,2 tis.20255,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 22,9 tis., 2022 20,5 tis., 2023 17,7 tis., 2024 27,2 tis., 2025 19,7 tis.202122,9 tis.202220,5 tis.202317,7 tis.202427,2 tis.202519,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 19,7 tis. € 5,5 tis. €
2024 27,2 tis. € 8,2 tis. €
2023 17,7 tis. € 1,3 tis. €
2022 20,5 tis. € 2,2 tis. €
2021 22,9 tis. € 1,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky494 €
  • Finančné účty35,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov18,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky77 €
  • Krátkodobé záväzky5,1 tis. €
  • Bankové úvery825 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PÁLL-reality s.r.o. v konkurze?

PÁLL-reality s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PÁLL-reality s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PÁLL-reality s.r.o. tržby 19,7 tis. €.

Je firma PÁLL-reality s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PÁLL-reality s.r.o. dosiahla zisk 5,5 tis. €.

Kde firma PÁLL-reality s.r.o. sídli?

PÁLL-reality s.r.o. má sídlo na adrese Štúrová 3675/37, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026