PAVA MED, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52106314
DIČ: 2120890453
IČ DPH: SK2120890453
Žakovce 130, Žakovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Žakovce 130, Žakovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 12. 12. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2019
Spisová značka: Sro/37413/P
Predmet podnikania (výber): Skladovanie a uskladňovanie; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Anna Vaľková od 12. 12. 2018
    konateľ
  • MVDr. Peter Vaľko od 12. 12. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PAVA MED, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 6,9 tis. € a tržby jej narástli o 17 % na 99,4 tis. €.

99,4 tis. €
Tržby
6,9 tis. €
Zisk
79,3 tis. €
Aktíva
17,2 tis. €
Vlastné imanie
78 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 575, 2022 241, 2023 93, 2024 85, 2025 6,9 tis.2021575202224120239320248520256,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 76,9 tis., 2022 71,6 tis., 2023 68,4 tis., 2024 84,6 tis., 2025 99,4 tis.202176,9 tis.202271,6 tis.202368,4 tis.202484,6 tis.202599,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 99,4 tis. € 6,9 tis. €
2024 84,6 tis. € 85 €
2023 68,4 tis. € 93 €
2022 71,6 tis. € 241 €
2021 76,9 tis. € 575 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie17,2 tis. €
  • Záväzky62,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PAVA MED, s.r.o. v konkurze?

PAVA MED, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PAVA MED, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PAVA MED, s.r.o. tržby 99,4 tis. €.

Je firma PAVA MED, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PAVA MED, s.r.o. dosiahla zisk 6,9 tis. €.

Je PAVA MED, s.r.o. platiteľom DPH?

PAVA MED, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PAVA MED, s.r.o. sídli?

PAVA MED, s.r.o. má sídlo na adrese Žakovce 130, Žakovce, 059 73.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026