Optika Maja, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52105652
DIČ: 2120892345
IČ DPH: SK2120892345
Dedovec 1823/341, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dedovec 1823/341, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 12. 12. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2019
Spisová značka: Sro/37477/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Uskutočnenie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mária Kuráňová od 12. 12. 2018
    konateľspoločník
  • Petra Welterová od 12. 12. 2018
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Optika Maja, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 40 % na 13,2 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 208,0 tis. €.

208,0 tis. €
Tržby
13,2 tis. €
Zisk
93,1 tis. €
Aktíva
49,8 tis. €
Vlastné imanie
46 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,4 tis., 2022 8,3 tis., 2023 7,4 tis., 2024 9,5 tis., 2025 13,2 tis.20218,4 tis.20228,3 tis.20237,4 tis.20249,5 tis.202513,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 155,6 tis., 2022 153,7 tis., 2023 161,9 tis., 2024 201,1 tis., 2025 208,0 tis.2021155,6 tis.2022153,7 tis.2023161,9 tis.2024201,1 tis.2025208,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 208,0 tis. € 13,2 tis. €
2024 201,1 tis. € 9,5 tis. €
2023 161,9 tis. € 7,4 tis. €
2022 153,7 tis. € 8,3 tis. €
2021 155,6 tis. € 8,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie49,8 tis. €
  • Záväzky43,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Optika Maja, s.r.o. v konkurze?

Optika Maja, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Optika Maja, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Optika Maja, s.r.o. tržby 208,0 tis. €.

Je firma Optika Maja, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Optika Maja, s.r.o. dosiahla zisk 13,2 tis. €.

Je Optika Maja, s.r.o. platiteľom DPH?

Optika Maja, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Optika Maja, s.r.o. sídli?

Optika Maja, s.r.o. má sídlo na adrese Dedovec 1823/341, Považská Bystrica, 017 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026