VLPA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52105318
DIČ: 2120898472
Ľudovíta Štúra 1041/3, Banská Štiavnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ľudovíta Štúra 1041/3, Banská Štiavnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.30
Dátum vzniku: 1. 1. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/35605/S
Predmet podnikania (výber): Kuriérske služby; Administratívne služby; Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Vladimír Pastorek od 1. 1. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VLPA s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 31 % na 3,6 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 48,3 tis. €.

48,3 tis. €
Tržby
3,6 tis. €
Zisk
9,0 tis. €
Aktíva
3,6 tis. €
Vlastné imanie
60 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 568, 2021 627, 2023 907, 2024 2,7 tis., 2025 3,6 tis.20205682021627202390720242,7 tis.20253,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 55,4 tis., 2021 33,5 tis., 2023 31,3 tis., 2024 46,6 tis., 2025 48,3 tis.202055,4 tis.202133,5 tis.202331,3 tis.202446,6 tis.202548,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 48,3 tis. € 3,6 tis. €
2024 46,6 tis. € 2,7 tis. €
2023 31,3 tis. € 907 €
2021 33,5 tis. € 627 €
2020 55,4 tis. € 568 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie3,6 tis. €
  • Záväzky5,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VLPA s.r.o. v konkurze?

VLPA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VLPA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VLPA s.r.o. tržby 48,3 tis. €.

Je firma VLPA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VLPA s.r.o. dosiahla zisk 3,6 tis. €.

Kde firma VLPA s.r.o. sídli?

VLPA s.r.o. má sídlo na adrese Ľudovíta Štúra 1041/3, Banská Štiavnica, 969 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026