HAXNE s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52104150
DIČ: 2120897460
IČ DPH: SK2120897460
Lysá pod Makytou 38, Lysá pod Makytou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lysá pod Makytou 38, Lysá pod Makytou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 22. 12. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 4. 2019
Spisová značka: Sro/37528/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Barbora Kubiková od 22. 12. 2021
    konateľspoločník
  • Denisa Mertl od 22. 12. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HAXNE s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 3 % na 8,6 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 184,2 tis. €.

184,2 tis. €
Tržby
8,6 tis. €
Zisk
128,7 tis. €
Aktíva
77,0 tis. €
Vlastné imanie
40 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,1 tis., 2022 12,9 tis., 2023 2,4 tis., 2024 8,9 tis., 2025 8,6 tis.20212,1 tis.202212,9 tis.20232,4 tis.20248,9 tis.20258,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 118,1 tis., 2022 162,7 tis., 2023 155,1 tis., 2024 162,7 tis., 2025 184,2 tis.2021118,1 tis.2022162,7 tis.2023155,1 tis.2024162,7 tis.2025184,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 184,2 tis. € 8,6 tis. €
2024 162,7 tis. € 8,9 tis. €
2023 155,1 tis. € 2,4 tis. €
2022 162,7 tis. € 12,9 tis. €
2021 118,1 tis. € 2,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie77,0 tis. €
  • Záväzky51,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HAXNE s.r.o. v konkurze?

HAXNE s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HAXNE s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HAXNE s.r.o. tržby 184,2 tis. €.

Je firma HAXNE s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HAXNE s.r.o. dosiahla zisk 8,6 tis. €.

Je HAXNE s.r.o. platiteľom DPH?

HAXNE s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HAXNE s.r.o. sídli?

HAXNE s.r.o. má sídlo na adrese Lysá pod Makytou 38, Lysá pod Makytou, 020 54.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026