INTRASY s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52102823
DIČ: 2120897757
IČ DPH: SK2120897757
Rybničná 9959/40, Bratislava - mestská časť Vajnory

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rybničná 9959/40, Bratislava - mestská časť Vajnory Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov 26.20
Dátum vzniku: 18. 12. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 10. 2021
Spisová značka: Sro/133472/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dominik Hulla od 18. 12. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INTRASY s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 80 % na 1,1 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 24,6 tis. €.

24,6 tis. €
Tržby
1,1 tis. €
Zisk
27,9 tis. €
Aktíva
17,8 tis. €
Vlastné imanie
36 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,8 tis., 2022 −1,6 tis., 2023 1,7 tis., 2024 5,5 tis., 2025 1,1 tis.20211,8 tis.2022−1,6 tis.20231,7 tis.20245,5 tis.20251,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 21,5 tis., 2022 19,8 tis., 2023 25,9 tis., 2024 26,5 tis., 2025 24,6 tis.202121,5 tis.202219,8 tis.202325,9 tis.202426,5 tis.202524,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 24,6 tis. € 1,1 tis. €
2024 26,5 tis. € 5,5 tis. €
2023 25,9 tis. € 1,7 tis. €
2022 19,8 tis. € -1,6 tis. €
2021 21,5 tis. € 1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie17,8 tis. €
  • Záväzky10,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INTRASY s. r. o. v konkurze?

INTRASY s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INTRASY s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INTRASY s. r. o. tržby 24,6 tis. €.

Je firma INTRASY s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INTRASY s. r. o. dosiahla zisk 1,1 tis. €.

Je INTRASY s. r. o. platiteľom DPH?

INTRASY s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INTRASY s. r. o. sídli?

INTRASY s. r. o. má sídlo na adrese Rybničná 9959/40, Bratislava - mestská časť Vajnory, 831 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026