True-Blue, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52082385
DIČ: 2120890046
IČ DPH: SK2120890046
Stará Kremnička 135, Stará Kremnička

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Stará Kremnička 135, Stará Kremnička Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 12. 12. 2018
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 7. 2019
Spisová značka: Sro/35581/S
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Pavel Király od 12. 12. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť True-Blue, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 72 % na 1,6 tis. €.

0 €
Tržby
1,6 tis. €
Strata
154,1 tis. €
Aktíva
100,4 tis. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,6 tis., 2022 7,5 tis., 2023 5,6 tis., 2024 −910, 2025 −1,6 tis.202121,6 tis.20227,5 tis.20235,6 tis.2024−9102025−1,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 310,2 tis., 2022 781,6 tis., 2023 382,3 tis., 2024 0, 2025 02021310,2 tis.2022781,6 tis.2023382,3 tis.2024020250
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 0 € -1,6 tis. €
2024 0 € -910 €
2023 382,3 tis. € 5,6 tis. €
2022 781,6 tis. € 7,5 tis. €
2021 310,2 tis. € 21,6 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie100,4 tis. €
  • Záväzky53,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma True-Blue, spol. s r.o. v konkurze?

True-Blue, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Je firma True-Blue, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 True-Blue, spol. s r.o. vykázala stratu 1,6 tis. €.

Je True-Blue, spol. s r.o. platiteľom DPH?

True-Blue, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma True-Blue, spol. s r.o. sídli?

True-Blue, spol. s r.o. má sídlo na adrese Stará Kremnička 135, Stará Kremnička, 965 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026