Góra Bau s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52082181
DIČ: 2120911683
IČ DPH: SK2120911683
Družstevný rad 958/10, Štúrovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Družstevný rad 958/10, Štúrovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 12. 1. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2020
Spisová značka: Sro/47268/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Odťahová služba; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Róbert Góra od 20. 10. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Góra Bau s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 697 % na 3,0 tis. € a tržby jej narástli o 29 % na 38,4 tis. €.

38,4 tis. €
Tržby
3,0 tis. €
Zisk
11,3 tis. €
Aktíva
10,9 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 604, 2022 394, 2023 487, 2024 382, 2025 3,0 tis.202160420223942023487202438220253,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 40,9 tis., 2022 62,4 tis., 2023 25,6 tis., 2024 29,9 tis., 2025 38,4 tis.202140,9 tis.202262,4 tis.202325,6 tis.202429,9 tis.202538,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 38,4 tis. € 3,0 tis. €
2024 29,9 tis. € 382 €
2023 25,6 tis. € 487 €
2022 62,4 tis. € 394 €
2021 40,9 tis. € 604 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie10,9 tis. €
  • Záväzky340 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Góra Bau s.r.o. v konkurze?

Góra Bau s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Góra Bau s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Góra Bau s.r.o. tržby 38,4 tis. €.

Je firma Góra Bau s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Góra Bau s.r.o. dosiahla zisk 3,0 tis. €.

Je Góra Bau s.r.o. platiteľom DPH?

Góra Bau s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Góra Bau s.r.o. sídli?

Góra Bau s.r.o. má sídlo na adrese Družstevný rad 958/10, Štúrovo, 943 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026