M-H Stav, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52078701
DIČ: 2120881675
IČ DPH: SK2120881675
Suvorovova 2677/17, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Suvorovova 2677/17, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 27. 11. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2019
Spisová značka: Sro/71231/L
Predmet podnikania (výber): uskutočňovanie stavieb a ich zmien; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Hudcovský od 27. 11. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M-H Stav, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 15 % na 6,0 tis. € a tržby jej narástli o 50 % na 379,5 tis. €.

379,5 tis. €
Tržby
6,0 tis. €
Zisk
387,7 tis. €
Celkové výnosy
101,4 tis. €
Aktíva
48,4 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť
7,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,1 tis., 2022 2,7 tis., 2023 5,4 tis., 2024 7,1 tis., 2025 6,0 tis.20219,1 tis.20222,7 tis.20235,4 tis.20247,1 tis.20256,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 223,0 tis., 2022 148,7 tis., 2023 193,8 tis., 2024 252,9 tis., 2025 379,5 tis.2021223,0 tis.2022148,7 tis.2023193,8 tis.2024252,9 tis.2025379,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 379,5 tis. € 6,0 tis. €
2024 252,9 tis. € 7,1 tis. €
2023 193,8 tis. € 5,4 tis. €
2022 148,7 tis. € 2,7 tis. €
2021 223,0 tis. € 9,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok37,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky16,2 tis. €
  • Finančné účty47,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov36,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky22,8 tis. €
  • Bankové úvery30,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M-H Stav, s.r.o. v konkurze?

M-H Stav, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M-H Stav, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M-H Stav, s.r.o. tržby 379,5 tis. €.

Je firma M-H Stav, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M-H Stav, s.r.o. dosiahla zisk 6,0 tis. €.

Je M-H Stav, s.r.o. platiteľom DPH?

M-H Stav, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M-H Stav, s.r.o. sídli?

M-H Stav, s.r.o. má sídlo na adrese Suvorovova 2677/17, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026