Chuťovky s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52078663
DIČ: 2120894435
IČ DPH: SK2120894435
Podzáhradná 10068/49, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Podzáhradná 10068/49, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.30
Dátum vzniku: 13. 12. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2019
Spisová značka: Sro/133345/B
Predmet podnikania (výber): Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marija Poncir od 13. 12. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Chuťovky s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 96 % na 11,1 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 138,5 tis. €.

138,5 tis. €
Tržby
11,1 tis. €
Zisk
31,8 tis. €
Aktíva
24,4 tis. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −9,1 tis., 2022 17,6 tis., 2023 6,7 tis., 2024 5,7 tis., 2025 11,1 tis.2021−9,1 tis.202217,6 tis.20236,7 tis.20245,7 tis.202511,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 94,7 tis., 2022 135,9 tis., 2023 142,0 tis., 2024 144,9 tis., 2025 138,5 tis.202194,7 tis.2022135,9 tis.2023142,0 tis.2024144,9 tis.2025138,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 138,5 tis. € 11,1 tis. €
2024 144,9 tis. € 5,7 tis. €
2023 142,0 tis. € 6,7 tis. €
2022 135,9 tis. € 17,6 tis. €
2021 94,7 tis. € -9,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie24,4 tis. €
  • Záväzky7,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Chuťovky s. r. o. v konkurze?

Chuťovky s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Chuťovky s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Chuťovky s. r. o. tržby 138,5 tis. €.

Je firma Chuťovky s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Chuťovky s. r. o. dosiahla zisk 11,1 tis. €.

Je Chuťovky s. r. o. platiteľom DPH?

Chuťovky s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Chuťovky s. r. o. sídli?

Chuťovky s. r. o. má sídlo na adrese Podzáhradná 10068/49, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, 821 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026