YES.sk s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52077209
DIČ: 2120879112
IČ DPH: SK2120879112
Hviezdoslavova 246/14, Spišská Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hviezdoslavova 246/14, Spišská Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.20
Dátum vzniku: 25. 11. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2021
Spisová značka: Sro/204280/B
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Administratívne služby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť YES.sk s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 8 % na 4,5 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 162,7 tis. €.

162,7 tis. €
Tržby
4,5 tis. €
Zisk
80,5 tis. €
Aktíva
15,8 tis. €
Vlastné imanie
80 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 79, 2022 484, 2023 813, 2024 4,2 tis., 2025 4,5 tis.2021792022484202381320244,2 tis.20254,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 38,2 tis., 2022 157,5 tis., 2023 272,2 tis., 2024 173,2 tis., 2025 162,7 tis.202138,2 tis.2022157,5 tis.2023272,2 tis.2024173,2 tis.2025162,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 162,7 tis. € 4,5 tis. €
2024 173,2 tis. € 4,2 tis. €
2023 272,2 tis. € 813 €
2022 157,5 tis. € 484 €
2021 38,2 tis. € 79 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie15,8 tis. €
  • Záväzky64,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma YES.sk s.r.o. v konkurze?

YES.sk s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma YES.sk s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala YES.sk s.r.o. tržby 162,7 tis. €.

Je firma YES.sk s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 YES.sk s.r.o. dosiahla zisk 4,5 tis. €.

Je YES.sk s.r.o. platiteľom DPH?

YES.sk s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma YES.sk s.r.o. sídli?

YES.sk s.r.o. má sídlo na adrese Hviezdoslavova 246/14, Spišská Nová Ves, 052 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026