Condor Accounting, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52057194
DIČ: 2120893599
IČ DPH: SK2120893599
Komárňanská 58, Veľký Meder

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Komárňanská 58, Veľký Meder Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 4. 12. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2022
Spisová značka: Sro/43443/T
Predmet podnikania (výber): Vedenie účtovníctva; Administratívne služby; Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Melinda Németh od 4. 12. 2018
    konateľspoločník
  • Condor Group, s.r.o. od 7. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť Condor Accounting, s.r.o. v roku 2024 zvýšila zisk o 840 % na 2,8 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 78,2 tis. €.

78,2 tis. €
Tržby
2,8 tis. €
Zisk
26,9 tis. €
Aktíva
15,4 tis. €
Vlastné imanie
43 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 2,3 tis., 2021 4,6 tis., 2022 5,9 tis., 2023 296, 2024 2,8 tis.20202,3 tis.20214,6 tis.20225,9 tis.202329620242,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 28,7 tis., 2021 40,0 tis., 2022 57,2 tis., 2023 68,6 tis., 2024 78,2 tis.202028,7 tis.202140,0 tis.202257,2 tis.202368,6 tis.202478,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 78,2 tis. € 2,8 tis. €
2023 68,6 tis. € 296 €
2022 57,2 tis. € 5,9 tis. €
2021 40,0 tis. € 4,6 tis. €
2020 28,7 tis. € 2,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie15,4 tis. €
  • Záväzky11,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Condor Accounting, s.r.o. v konkurze?

Condor Accounting, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Condor Accounting, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala Condor Accounting, s.r.o. tržby 78,2 tis. €.

Je firma Condor Accounting, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 Condor Accounting, s.r.o. dosiahla zisk 2,8 tis. €.

Je Condor Accounting, s.r.o. platiteľom DPH?

Condor Accounting, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Condor Accounting, s.r.o. sídli?

Condor Accounting, s.r.o. má sídlo na adrese Komárňanská 58, Veľký Meder, 932 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026