MARVOR klima, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52056511
DIČ: 2120910495
IČ DPH: SK2120910495
Trnavská cesta 74/A, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trnavská cesta 74/A, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava a inštalácia strojov a prístrojov 33.12
Dátum vzniku: 15. 1. 2019
Základné imanie: 5,1 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2019
Spisová značka: Sro/134094/B
Predmet podnikania (výber): Inštalácia a opravy chladiarenských zariadení; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti; Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marek Vorobeľ od 15. 1. 2019
    konateľspoločník
  • Radovan Havlovič od 1. 1. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MARVOR klima, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 14 % na 92,7 tis. € a tržby jej narástli o 41 % na 1,2 mil. €.

1,2 mil. €
Tržby
92,7 tis. €
Zisk
1,2 mil. €
Celkové výnosy
235,6 tis. €
Aktíva
168,8 tis. €
Vlastné imanie
28 %
Celková zadlženosť
10,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,8 tis., 2022 9,7 tis., 2023 32,0 tis., 2024 81,6 tis., 2025 92,7 tis.2021−1,8 tis.20229,7 tis.202332,0 tis.202481,6 tis.202592,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 427,0 tis., 2022 547,8 tis., 2023 600,6 tis., 2024 844,0 tis., 2025 1,2 mil.2021427,0 tis.2022547,8 tis.2023600,6 tis.2024844,0 tis.20251,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,2 mil. € 92,7 tis. €
2024 844,0 tis. € 81,6 tis. €
2023 600,6 tis. € 32,0 tis. €
2022 547,8 tis. € 9,7 tis. €
2021 427,0 tis. € -1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok12,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky122,8 tis. €
  • Finančné účty100,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,1 tis. €
  • Fondy zo zisku510 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov70,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie92,7 tis. €
  • Rezervy748 €
  • Dlhodobé záväzky42 €
  • Krátkodobé záväzky66,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MARVOR klima, s.r.o. v konkurze?

MARVOR klima, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MARVOR klima, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MARVOR klima, s.r.o. tržby 1,2 mil. €.

Je firma MARVOR klima, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MARVOR klima, s.r.o. dosiahla zisk 92,7 tis. €.

Je MARVOR klima, s.r.o. platiteľom DPH?

MARVOR klima, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MARVOR klima, s.r.o. sídli?

MARVOR klima, s.r.o. má sídlo na adrese Trnavská cesta 74/A, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026