Den-Inox s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52048128
DIČ: 2120882984
IČ DPH: SK2120882984
Osloboditeľov 835, Čachtice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Osloboditeľov 835, Čachtice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 29. 11. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 7. 2020
Spisová značka: Sro/38766/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Denis Holec od 11. 1. 2019
    konateľspoločník
  • Norbert Juriga od 15. 5. 2026
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Den-Inox s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 90 % na 916 € a tržby jej klesli o 45 % na 36,4 tis. €.

36,4 tis. €
Tržby
916 €
Zisk
21,2 tis. €
Aktíva
20,2 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −9,9 tis., 2022 −1,0 tis., 2023 10,9 tis., 2024 9,3 tis., 2025 9162021−9,9 tis.2022−1,0 tis.202310,9 tis.20249,3 tis.2025916
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 15,8 tis., 2022 21,4 tis., 2023 53,1 tis., 2024 66,5 tis., 2025 36,4 tis.202115,8 tis.202221,4 tis.202353,1 tis.202466,5 tis.202536,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 36,4 tis. € 916 €
2024 66,5 tis. € 9,3 tis. €
2023 53,1 tis. € 10,9 tis. €
2022 21,4 tis. € -1,0 tis. €
2021 15,8 tis. € -9,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie20,2 tis. €
  • Záväzky981 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Den-Inox s.r.o. v konkurze?

Den-Inox s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Den-Inox s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Den-Inox s.r.o. tržby 36,4 tis. €.

Je firma Den-Inox s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Den-Inox s.r.o. dosiahla zisk 916 €.

Je Den-Inox s.r.o. platiteľom DPH?

Den-Inox s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Den-Inox s.r.o. sídli?

Den-Inox s.r.o. má sídlo na adrese Osloboditeľov 835, Čachtice, 916 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026