Revenon, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52029689
DIČ: 2120880289
IČ DPH: SK2120880289
Felcánova 18, Svätý Jur

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Felcánova 18, Svätý Jur Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12
Dátum vzniku: 13. 11. 2018
Základné imanie: 9,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 1. 2019
Spisová značka: Sro/132600/B
Predmet podnikania (výber): nákladná cestná doprava s počtom vozidiel 2; licencia pre medzinárodnú prepravu tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu; prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Erik Kállai od 13. 11. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Revenon, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 78 % na 2,8 tis. € a tržby jej klesli o 20 % na 107,9 tis. €.

107,9 tis. €
Tržby
2,8 tis. €
Zisk
113,0 tis. €
Aktíva
64,1 tis. €
Vlastné imanie
43 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,2 tis., 2022 3,6 tis., 2023 5,7 tis., 2024 12,7 tis., 2025 2,8 tis.202118,2 tis.20223,6 tis.20235,7 tis.202412,7 tis.20252,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 142,9 tis., 2022 161,8 tis., 2023 140,4 tis., 2024 134,2 tis., 2025 107,9 tis.2021142,9 tis.2022161,8 tis.2023140,4 tis.2024134,2 tis.2025107,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 107,9 tis. € 2,8 tis. €
2024 134,2 tis. € 12,7 tis. €
2023 140,4 tis. € 5,7 tis. €
2022 161,8 tis. € 3,6 tis. €
2021 142,9 tis. € 18,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie64,1 tis. €
  • Záväzky48,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Revenon, s. r. o. v konkurze?

Revenon, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Revenon, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Revenon, s. r. o. tržby 107,9 tis. €.

Je firma Revenon, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Revenon, s. r. o. dosiahla zisk 2,8 tis. €.

Je Revenon, s. r. o. platiteľom DPH?

Revenon, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Revenon, s. r. o. sídli?

Revenon, s. r. o. má sídlo na adrese Felcánova 18, Svätý Jur, 900 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026