Respect zoom, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52023737
DIČ: 2120902784
IČ DPH: SK2120902784
A. Hlinku 570/56, Báhoň

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: A. Hlinku 570/56, Báhoň Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 30. 10. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 1. 2022
Spisová značka: Sro/132424/B
Predmet podnikania (výber): činnosť podriadeného finančného agenta v sektore poskytovania úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov; činnosť podriadeného finančného agenta v sektore doplnkového dôchodkového sporenia; vykonávanie činnosti podriadeného finančného agenta v sektore poistenia alebo zaistenia …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Bibiana Kučerová od 30. 10. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Respect zoom, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 243 % na 45,5 tis. € a tržby jej narástli o 30 % na 300,2 tis. €.

300,2 tis. €
Tržby
45,5 tis. €
Zisk
308,0 tis. €
Celkové výnosy
398,6 tis. €
Aktíva
129,4 tis. €
Vlastné imanie
68 %
Celková zadlženosť
51,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,9 tis., 2022 12,2 tis., 2023 44,2 tis., 2024 13,3 tis., 2025 45,5 tis.202111,9 tis.202212,2 tis.202344,2 tis.202413,3 tis.202545,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 71,0 tis., 2022 135,8 tis., 2023 200,7 tis., 2024 230,2 tis., 2025 300,2 tis.202171,0 tis.2022135,8 tis.2023200,7 tis.2024230,2 tis.2025300,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 300,2 tis. € 45,5 tis. €
2024 230,2 tis. € 13,3 tis. €
2023 200,7 tis. € 44,2 tis. €
2022 135,8 tis. € 12,2 tis. €
2021 71,0 tis. € 11,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok332,6 tis. €
  • Zásoby102 €
  • Krátkodobé pohľadávky30,3 tis. €
  • Finančné účty35,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov78,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie45,5 tis. €
  • Rezervy1,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky102,1 tis. €
  • Bankové úvery164,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Respect zoom, s.r.o. v konkurze?

Respect zoom, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Respect zoom, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Respect zoom, s.r.o. tržby 300,2 tis. €.

Je firma Respect zoom, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Respect zoom, s.r.o. dosiahla zisk 45,5 tis. €.

Je Respect zoom, s.r.o. platiteľom DPH?

Respect zoom, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Respect zoom, s.r.o. sídli?

Respect zoom, s.r.o. má sídlo na adrese A. Hlinku 570/56, Báhoň, 900 84.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026