RRMS Trade, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52019390
DIČ: 2120868277
IČ DPH: SK2120868277
M. R. Štefánika 34, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: M. R. Štefánika 34, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 1. 11. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/71100/L
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Radovan Urdák od 15. 8. 2026
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RRMS Trade, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 49 % na 8,6 tis. € a tržby jej klesli o 56 % na 15,0 tis. €.

15,0 tis. €
Tržby
8,6 tis. €
Zisk
32,8 tis. €
Aktíva
30,9 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,5 tis., 2022 1,6 tis., 2023 2,3 tis., 2024 5,8 tis., 2025 8,6 tis.20211,5 tis.20221,6 tis.20232,3 tis.20245,8 tis.20258,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 32,1 tis., 2022 18,4 tis., 2023 17,2 tis., 2024 33,9 tis., 2025 15,0 tis.202132,1 tis.202218,4 tis.202317,2 tis.202433,9 tis.202515,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 15,0 tis. € 8,6 tis. €
2024 33,9 tis. € 5,8 tis. €
2023 17,2 tis. € 2,3 tis. €
2022 18,4 tis. € 1,6 tis. €
2021 32,1 tis. € 1,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie30,9 tis. €
  • Záväzky1,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RRMS Trade, s. r. o. v konkurze?

RRMS Trade, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RRMS Trade, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RRMS Trade, s. r. o. tržby 15,0 tis. €.

Je firma RRMS Trade, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RRMS Trade, s. r. o. dosiahla zisk 8,6 tis. €.

Je RRMS Trade, s. r. o. platiteľom DPH?

RRMS Trade, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RRMS Trade, s. r. o. sídli?

RRMS Trade, s. r. o. má sídlo na adrese M. R. Štefánika 34, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026