Georadar SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52010210
DIČ: 2120877308
IČ DPH: SK2120877308
Jelenia 1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jelenia 1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.20
Dátum vzniku: 22. 11. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2020
Spisová značka: Sro/184472/B
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Lukáš Zanovit od 27. 3. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Georadar SK s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk na 47,1 tis. € a tržby jej narástli o 155 % na 234,5 tis. €.

234,5 tis. €
Tržby
47,1 tis. €
Zisk
235,4 tis. €
Celkové výnosy
146,8 tis. €
Aktíva
83,1 tis. €
Vlastné imanie
43 %
Celková zadlženosť
36,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −8,3 tis., 2022 18,6 tis., 2023 165, 2024 2,1 tis., 2025 47,1 tis.2021−8,3 tis.202218,6 tis.202316520242,1 tis.202547,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 50,2 tis., 2022 83,4 tis., 2023 82,2 tis., 2024 92,1 tis., 2025 234,5 tis.202150,2 tis.202283,4 tis.202382,2 tis.202492,1 tis.2025234,5 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 51,9 tis., 2022 84,4 tis., 2023 83,6 tis., 2024 107,8 tis., 2025 235,4 tis.202151,9 tis.202284,4 tis.202383,6 tis.2024107,8 tis.2025235,4 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 4,5 tis., 2023 2,8 tis., 2024 960, 2025 13,1 tis.2021020224,5 tis.20232,8 tis.2024960202513,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 234,5 tis. € 47,1 tis. €
2024 92,1 tis. € 2,1 tis. €
2023 82,2 tis. € 165 €
2022 83,4 tis. € 18,6 tis. €
2021 50,2 tis. € -8,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok63,4 tis. €
  • Zásoby5,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky200 €
  • Krátkodobé pohľadávky14,0 tis. €
  • Finančné účty63,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov30,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie47,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky23,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky39,1 tis. €
  • Bankové úvery1,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Georadar SK s. r. o. v konkurze?

Georadar SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Georadar SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Georadar SK s. r. o. tržby 234,5 tis. €.

Je firma Georadar SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Georadar SK s. r. o. dosiahla zisk 47,1 tis. €.

Je Georadar SK s. r. o. platiteľom DPH?

Georadar SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Georadar SK s. r. o. sídli?

Georadar SK s. r. o. má sídlo na adrese Jelenia 1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026