MONT BAU, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52004775
DIČ: 2120859279
IČ DPH: SK2120859279
Višňové 936, Višňové

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Višňové 936, Višňové Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 18. 10. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2022
Spisová značka: Sro/71036/L
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť); Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Čulák od 9. 11. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MONT BAU, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 26 % na 18,3 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 575,0 tis. €.

575,0 tis. €
Tržby
18,3 tis. €
Zisk
580,8 tis. €
Celkové výnosy
226,9 tis. €
Aktíva
34,1 tis. €
Vlastné imanie
85 %
Celková zadlženosť
18,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,9 tis., 2022 1,8 tis., 2023 −59,7 tis., 2024 14,5 tis., 2025 18,3 tis.20211,9 tis.20221,8 tis.2023−59,7 tis.202414,5 tis.202518,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 33,6 tis., 2022 356,9 tis., 2023 344,4 tis., 2024 562,0 tis., 2025 575,0 tis.202133,6 tis.2022356,9 tis.2023344,4 tis.2024562,0 tis.2025575,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 575,0 tis. € 18,3 tis. €
2024 562,0 tis. € 14,5 tis. €
2023 344,4 tis. € -59,7 tis. €
2022 356,9 tis. € 1,8 tis. €
2021 33,6 tis. € 1,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok42,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky124,2 tis. €
  • Finančné účty59,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy51,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-40,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie18,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky26,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky166,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MONT BAU, s. r. o. v konkurze?

MONT BAU, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MONT BAU, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MONT BAU, s. r. o. tržby 575,0 tis. €.

Je firma MONT BAU, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MONT BAU, s. r. o. dosiahla zisk 18,3 tis. €.

Je MONT BAU, s. r. o. platiteľom DPH?

MONT BAU, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MONT BAU, s. r. o. sídli?

MONT BAU, s. r. o. má sídlo na adrese Višňové 936, Višňové, 013 23.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026