Michal Samuel s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51997983
DIČ: 2120854043
IČ DPH: SK2120854043
Jelšová 14204/21, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jelšová 14204/21, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 9. 10. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 26. 10. 2018
Spisová značka: Sro/35257/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Samuel od 9. 10. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Michal Samuel s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 87 % na 22,5 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 463,9 tis. €.

463,9 tis. €
Tržby
22,5 tis. €
Zisk
464,4 tis. €
Celkové výnosy
262,5 tis. €
Aktíva
180,3 tis. €
Vlastné imanie
31 %
Celková zadlženosť
96,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 25,0 tis., 2022 18,1 tis., 2023 6,0 tis., 2024 12,0 tis., 2025 22,5 tis.202125,0 tis.202218,1 tis.20236,0 tis.202412,0 tis.202522,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 372,7 tis., 2022 377,0 tis., 2023 426,5 tis., 2024 451,4 tis., 2025 463,9 tis.2021372,7 tis.2022377,0 tis.2023426,5 tis.2024451,4 tis.2025463,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 463,9 tis. € 22,5 tis. €
2024 451,4 tis. € 12,0 tis. €
2023 426,5 tis. € 6,0 tis. €
2022 377,0 tis. € 18,1 tis. €
2021 372,7 tis. € 25,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok21,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky101,4 tis. €
  • Finančné účty139,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov152,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie22,5 tis. €
  • Rezervy18,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky63,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Michal Samuel s. r. o. v konkurze?

Michal Samuel s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Michal Samuel s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Michal Samuel s. r. o. tržby 463,9 tis. €.

Je firma Michal Samuel s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Michal Samuel s. r. o. dosiahla zisk 22,5 tis. €.

Je Michal Samuel s. r. o. platiteľom DPH?

Michal Samuel s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Michal Samuel s. r. o. sídli?

Michal Samuel s. r. o. má sídlo na adrese Jelšová 14204/21, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026