Hijan s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51996821
DIČ: 2120874019
IČ DPH: SK2120874019
Jarabina 286, Jarabina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jarabina 286, Jarabina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 26. 10. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 9. 2024
Spisová značka: Sro/37198/P
Predmet podnikania (výber): Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ľuboš Kormaník od 26. 10. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Hijan s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 61 % na 8,4 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 31,4 tis. €.

31,4 tis. €
Tržby
8,4 tis. €
Zisk
41,4 tis. €
Aktíva
38,7 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,8 tis., 2022 3,8 tis., 2023 3,1 tis., 2024 5,2 tis., 2025 8,4 tis.20211,8 tis.20223,8 tis.20233,1 tis.20245,2 tis.20258,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 12,0 tis., 2022 20,0 tis., 2023 22,0 tis., 2024 28,5 tis., 2025 31,4 tis.202112,0 tis.202220,0 tis.202322,0 tis.202428,5 tis.202531,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 31,4 tis. € 8,4 tis. €
2024 28,5 tis. € 5,2 tis. €
2023 22,0 tis. € 3,1 tis. €
2022 20,0 tis. € 3,8 tis. €
2021 12,0 tis. € 1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie38,7 tis. €
  • Záväzky2,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Hijan s.r.o. v konkurze?

Hijan s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Hijan s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Hijan s.r.o. tržby 31,4 tis. €.

Je firma Hijan s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Hijan s.r.o. dosiahla zisk 8,4 tis. €.

Je Hijan s.r.o. platiteľom DPH?

Hijan s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Hijan s.r.o. sídli?

Hijan s.r.o. má sídlo na adrese Jarabina 286, Jarabina, 065 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026