PS life, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51988810
DIČ: 2120859961
IČ DPH: SK2120859961
Hlavná ulica 671/55, Košeca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná ulica 671/55, Košeca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 17. 10. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2018
Spisová značka: Sro/37223/R
Predmet podnikania (výber): prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; prenájom hnuteľných vecí; ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Milan Sedláček od 17. 10. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PS life, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 25 % na 53,7 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 127,4 tis. €.

127,4 tis. €
Tržby
53,7 tis. €
Zisk
127,4 tis. €
Celkové výnosy
1,4 mil. €
Aktíva
611,6 tis. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť
88,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 49,6 tis., 2022 34,6 tis., 2023 53,6 tis., 2024 71,5 tis., 2025 53,7 tis.202149,6 tis.202234,6 tis.202353,6 tis.202471,5 tis.202553,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 104,8 tis., 2022 112,8 tis., 2023 112,4 tis., 2024 134,3 tis., 2025 127,4 tis.2021104,8 tis.2022112,8 tis.2023112,4 tis.2024134,3 tis.2025127,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 127,4 tis. € 53,7 tis. €
2024 134,3 tis. € 71,5 tis. €
2023 112,4 tis. € 53,6 tis. €
2022 112,8 tis. € 34,6 tis. €
2021 104,8 tis. € 49,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,2 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky33,7 tis. €
  • Finančné účty111,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov552,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie53,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky748,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PS life, s.r.o. v konkurze?

PS life, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PS life, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PS life, s.r.o. tržby 127,4 tis. €.

Je firma PS life, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PS life, s.r.o. dosiahla zisk 53,7 tis. €.

Je PS life, s.r.o. platiteľom DPH?

PS life, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PS life, s.r.o. sídli?

PS life, s.r.o. má sídlo na adrese Hlavná ulica 671/55, Košeca, 018 64.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026