Minútky-SR, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51979021
DIČ: 2120852547
IČ DPH: SK2120852547
Ludánska 54, Levice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ludánska 54, Levice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 6. 10. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2019
Spisová značka: Sro/46681/N
Predmet podnikania (výber): poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu; pečenie mrazených pekárenských polotovarov (fornetti); výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Allan Sághy od 6. 10. 2018
    konateľspoločník
  • RBK, s. r. o. od 16. 5. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Minútky-SR, s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 87 % na 208 € a tržby jej klesli o 16 % na 284,0 tis. €.

284,0 tis. €
Tržby
208 €
Strata
284,0 tis. €
Celkové výnosy
40,5 tis. €
Aktíva
29,8 tis. €
Vlastné imanie
26 %
Celková zadlženosť
25,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,7 tis., 2022 1,2 tis., 2023 5,9 tis., 2024 −1,6 tis., 2025 −20820212,7 tis.20221,2 tis.20235,9 tis.2024−1,6 tis.2025−208
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 329,6 tis., 2022 401,3 tis., 2023 386,1 tis., 2024 337,2 tis., 2025 284,0 tis.2021329,6 tis.2022401,3 tis.2023386,1 tis.2024337,2 tis.2025284,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 284,0 tis. € -208 €
2024 337,2 tis. € -1,6 tis. €
2023 386,1 tis. € 5,9 tis. €
2022 401,3 tis. € 1,2 tis. €
2021 329,6 tis. € 2,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,4 tis. €
  • Zásoby9,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,2 tis. €
  • Finančné účty25,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov24,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-208 €
  • Krátkodobé záväzky10,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Minútky-SR, s.r.o. v konkurze?

Minútky-SR, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Minútky-SR, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Minútky-SR, s.r.o. tržby 284,0 tis. €.

Je firma Minútky-SR, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Minútky-SR, s.r.o. vykázala stratu 208 €.

Je Minútky-SR, s.r.o. platiteľom DPH?

Minútky-SR, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Minútky-SR, s.r.o. sídli?

Minútky-SR, s.r.o. má sídlo na adrese Ludánska 54, Levice, 934 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026