MT STAVBY s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51965712
DIČ: 2120844517
Dolná Mičiná 146, Dolná Mičiná

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dolná Mičiná 146, Dolná Mičiná Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 21. 9. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/35161/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Janka Tantošová od 1. 1. 2020
    konateľ
  • Mgr. Marek Tantoš od 1. 1. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MT STAVBY s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 894 % na 6,8 tis. € a tržby jej narástli o 63 % na 81,2 tis. €.

81,2 tis. €
Tržby
6,8 tis. €
Zisk
21,1 tis. €
Aktíva
19,8 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19, 2022 740, 2023 264, 2024 689, 2025 6,8 tis.20211920227402023264202468920256,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 69,9 tis., 2022 64,1 tis., 2023 52,4 tis., 2024 50,0 tis., 2025 81,2 tis.202169,9 tis.202264,1 tis.202352,4 tis.202450,0 tis.202581,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 81,2 tis. € 6,8 tis. €
2024 50,0 tis. € 689 €
2023 52,4 tis. € 264 €
2022 64,1 tis. € 740 €
2021 69,9 tis. € 19 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie19,8 tis. €
  • Záväzky1,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MT STAVBY s.r.o. v konkurze?

MT STAVBY s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MT STAVBY s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MT STAVBY s.r.o. tržby 81,2 tis. €.

Je firma MT STAVBY s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MT STAVBY s.r.o. dosiahla zisk 6,8 tis. €.

Kde firma MT STAVBY s.r.o. sídli?

MT STAVBY s.r.o. má sídlo na adrese Dolná Mičiná 146, Dolná Mičiná, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026