Tribeca Development s.r.o.

IČO 51951983 · DIČ 2120844165

Aktívna spoločnosť
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača
Odvetvie (NACE)
Výstavba budov · 41.20
Dátum vzniku
2018-09-21
Tržby 2024
350 €
Výsledok hospodárenia 2024
-4,1 tis. €
Základné imanie
5,0 tis. €
Spisová značka
Sro/131540/B

Predmet podnikania (výber)
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Hospodárske výsledky

RokTržbyVýsledok hospodárenia
2024 350 € -4,1 tis. €
2023 6,2 tis. € 5,2 tis. €
2022 21,9 tis. € -3,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

C

Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.

Zobraziť celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma Tribeca Development s.r.o. v konkurze?

Tribeca Development s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tribeca Development s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala Tribeca Development s.r.o. tržby 350 €.

Kde firma Tribeca Development s.r.o. sídli?

Tribeca Development s.r.o. má sídlo na adrese Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača, 83106.