Kusnirik & Partners s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51951797
DIČ: 2120847740
M.R.Štefánika 149/23, Šarišské Michaľany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: M.R.Štefánika 149/23, Šarišské Michaľany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 28. 9. 2018
Spisová značka: Sro/37042/P
Predmet podnikania (výber): vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Kušnirík od 28. 9. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Kusnirik & Partners s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 170 % na 18,2 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 71,1 tis. €.

71,1 tis. €
Tržby
18,2 tis. €
Zisk
55,1 tis. €
Aktíva
51,5 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,7 tis., 2022 2,4 tis., 2023 5,6 tis., 2024 6,7 tis., 2025 18,2 tis.20214,7 tis.20222,4 tis.20235,6 tis.20246,7 tis.202518,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 45,2 tis., 2022 47,0 tis., 2023 59,8 tis., 2024 67,5 tis., 2025 71,1 tis.202145,2 tis.202247,0 tis.202359,8 tis.202467,5 tis.202571,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 71,1 tis. € 18,2 tis. €
2024 67,5 tis. € 6,7 tis. €
2023 59,8 tis. € 5,6 tis. €
2022 47,0 tis. € 2,4 tis. €
2021 45,2 tis. € 4,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie51,5 tis. €
  • Záväzky3,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Kusnirik & Partners s.r.o. v konkurze?

Kusnirik & Partners s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Kusnirik & Partners s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Kusnirik & Partners s.r.o. tržby 71,1 tis. €.

Je firma Kusnirik & Partners s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Kusnirik & Partners s.r.o. dosiahla zisk 18,2 tis. €.

Kde firma Kusnirik & Partners s.r.o. sídli?

Kusnirik & Partners s.r.o. má sídlo na adrese M.R.Štefánika 149/23, Šarišské Michaľany, 082 22.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026