RAsAL s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51934507
DIČ: 2120852668
IČ DPH: SK2120852668
Prostějovská 41, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Prostějovská 41, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 5. 10. 2018
Základné imanie: 19,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2019
Spisová značka: Sro/37080/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alena Lešková od 22. 7. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RAsAL s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 456 % na 15,4 tis. € a tržby jej narástli o 27 % na 955,0 tis. €.

955,0 tis. €
Tržby
15,4 tis. €
Zisk
963,7 tis. €
Celkové výnosy
744,0 tis. €
Aktíva
139,6 tis. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť
26,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 33,7 tis., 2022 4,5 tis., 2023 2,8 tis., 2024 2,8 tis., 2025 15,4 tis.202133,7 tis.20224,5 tis.20232,8 tis.20242,8 tis.202515,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 422,6 tis., 2022 504,5 tis., 2023 751,4 tis., 2024 751,4 tis., 2025 955,0 tis.2021422,6 tis.2022504,5 tis.2023751,4 tis.2024751,4 tis.2025955,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 955,0 tis. € 15,4 tis. €
2024 751,4 tis. € 2,8 tis. €
2023 751,4 tis. € 2,8 tis. €
2022 504,5 tis. € 4,5 tis. €
2021 422,6 tis. € 33,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok652,8 tis. €
  • Zásoby12,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky71,1 tis. €
  • Finančné účty7,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie19,0 tis. €
  • Kapitálové fondy588 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov104,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie15,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky429,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky113,5 tis. €
  • Bankové úvery61,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RAsAL s.r.o. v konkurze?

RAsAL s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RAsAL s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RAsAL s.r.o. tržby 955,0 tis. €.

Je firma RAsAL s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RAsAL s.r.o. dosiahla zisk 15,4 tis. €.

Je RAsAL s.r.o. platiteľom DPH?

RAsAL s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RAsAL s.r.o. sídli?

RAsAL s.r.o. má sídlo na adrese Prostějovská 41, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026