M-Arch.group s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51933250
DIČ: 2120841954
IČ DPH: SK2120841954
Tobrucká 94/1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tobrucká 94/1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 14. 9. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2020
Spisová značka: Sro/131382/B
Predmet podnikania (výber): Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: Stavebná časť; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Michal Gašpar od 14. 9. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M-Arch.group s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 475 % na 33,7 tis. € a tržby jej narástli o 34 % na 98,6 tis. €.

98,6 tis. €
Tržby
33,7 tis. €
Zisk
162,7 tis. €
Aktíva
91,4 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,1 tis., 2022 10,5 tis., 2023 17,0 tis., 2024 5,9 tis., 2025 33,7 tis.20216,1 tis.202210,5 tis.202317,0 tis.20245,9 tis.202533,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 53,5 tis., 2022 74,5 tis., 2023 41,6 tis., 2024 73,3 tis., 2025 98,6 tis.202153,5 tis.202274,5 tis.202341,6 tis.202473,3 tis.202598,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 98,6 tis. € 33,7 tis. €
2024 73,3 tis. € 5,9 tis. €
2023 41,6 tis. € 17,0 tis. €
2022 74,5 tis. € 10,5 tis. €
2021 53,5 tis. € 6,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie91,4 tis. €
  • Záväzky71,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M-Arch.group s. r. o. v konkurze?

M-Arch.group s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M-Arch.group s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M-Arch.group s. r. o. tržby 98,6 tis. €.

Je firma M-Arch.group s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M-Arch.group s. r. o. dosiahla zisk 33,7 tis. €.

Je M-Arch.group s. r. o. platiteľom DPH?

M-Arch.group s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M-Arch.group s. r. o. sídli?

M-Arch.group s. r. o. má sídlo na adrese Tobrucká 94/1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026