INTEXNOVA-SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51912716
DIČ: 2120870565
IČ DPH: SK2120870565
Čsl. armády 80/18, Nové Mesto nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čsl. armády 80/18, Nové Mesto nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.10
Dátum vzniku: 10. 10. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2019
Spisová značka: Sro/37169/R
Predmet podnikania (výber): Skladovanie a uskladňovanie; Prevádzkovanie verejného skladu; Baliace činnosti, manipulácia s tovarom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrij Tkač od 10. 10. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INTEXNOVA-SK s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 8 % na 132,9 tis. € a tržby jej klesli o 18 % na 604,7 tis. €.

604,7 tis. €
Tržby
132,9 tis. €
Zisk
605,6 tis. €
Celkové výnosy
723,8 tis. €
Aktíva
665,4 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť
74,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 150,5 tis., 2022 159,8 tis., 2023 126,2 tis., 2024 123,1 tis., 2025 132,9 tis.2021150,5 tis.2022159,8 tis.2023126,2 tis.2024123,1 tis.2025132,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 787,5 tis., 2022 716,0 tis., 2023 766,0 tis., 2024 739,5 tis., 2025 604,7 tis.2021787,5 tis.2022716,0 tis.2023766,0 tis.2024739,5 tis.2025604,7 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 787,6 tis., 2022 717,2 tis., 2023 766,4 tis., 2024 742,3 tis., 2025 605,6 tis.2021787,6 tis.2022717,2 tis.2023766,4 tis.2024742,3 tis.2025605,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 40,4 tis., 2022 44,1 tis., 2023 36,3 tis., 2024 35,4 tis., 2025 36,8 tis.202140,4 tis.202244,1 tis.202336,3 tis.202435,4 tis.202536,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 604,7 tis. € 132,9 tis. €
2024 739,5 tis. € 123,1 tis. €
2023 766,0 tis. € 126,2 tis. €
2022 716,0 tis. € 159,8 tis. €
2021 787,5 tis. € 150,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok53,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky63,0 tis. €
  • Finančné účty606,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov527,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie132,9 tis. €
  • Rezervy-2,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky9,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky51,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INTEXNOVA-SK s.r.o. v konkurze?

INTEXNOVA-SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INTEXNOVA-SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INTEXNOVA-SK s.r.o. tržby 604,7 tis. €.

Je firma INTEXNOVA-SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INTEXNOVA-SK s.r.o. dosiahla zisk 132,9 tis. €.

Je INTEXNOVA-SK s.r.o. platiteľom DPH?

INTEXNOVA-SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INTEXNOVA-SK s.r.o. sídli?

INTEXNOVA-SK s.r.o. má sídlo na adrese Čsl. armády 80/18, Nové Mesto nad Váhom, 915 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026