T&T LOG s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51896346
DIČ: 2120830888
IČ DPH: SK2120830888
Grúňanská 1262/156, Rabča

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Grúňanská 1262/156, Rabča Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 1. 9. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 8. 2025
Spisová značka: Sro/70757/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Reklamné a marketignové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavol Tomovčík od 1. 9. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť T&T LOG s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 394 % na 16,6 tis. € a tržby jej narástli o 28 % na 86,6 tis. €.

86,6 tis. €
Tržby
16,6 tis. €
Zisk
37,5 tis. €
Aktíva
34,9 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,8 tis., 2022 4,8 tis., 2023 1,6 tis., 2024 3,4 tis., 2025 16,6 tis.20211,8 tis.20224,8 tis.20231,6 tis.20243,4 tis.202516,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 9,0 tis., 2022 18,6 tis., 2023 29,4 tis., 2024 67,5 tis., 2025 86,6 tis.20219,0 tis.202218,6 tis.202329,4 tis.202467,5 tis.202586,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 86,6 tis. € 16,6 tis. €
2024 67,5 tis. € 3,4 tis. €
2023 29,4 tis. € 1,6 tis. €
2022 18,6 tis. € 4,8 tis. €
2021 9,0 tis. € 1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie34,9 tis. €
  • Záväzky2,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma T&T LOG s.r.o. v konkurze?

T&T LOG s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma T&T LOG s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala T&T LOG s.r.o. tržby 86,6 tis. €.

Je firma T&T LOG s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 T&T LOG s.r.o. dosiahla zisk 16,6 tis. €.

Je T&T LOG s.r.o. platiteľom DPH?

T&T LOG s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma T&T LOG s.r.o. sídli?

T&T LOG s.r.o. má sídlo na adrese Grúňanská 1262/156, Rabča, 029 44.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026