PRO-SENSE s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51875756
DIČ: 2120851557
IČ DPH: SK2120851557
Zlatá 5614/8, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zlatá 5614/8, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 29. 9. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2019
Spisová značka: Sro/35209/S
Predmet podnikania (výber): Inžinierska činnosť na základe autorizačného oprávnenia v kategórii I2 - Inžinier pre konštrukcie inžinierskych stavieb; Inžinierska činnosť na základe autorizačného oprávnenia v kategórii I3 - Inžinier pre statiku stavieb; Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: stavebná časť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Adam Miškovčík od 29. 9. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PRO-SENSE s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 6 % na 96,7 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 400,7 tis. €.

400,7 tis. €
Tržby
96,7 tis. €
Zisk
401,8 tis. €
Celkové výnosy
665,9 tis. €
Aktíva
376,2 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
46,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 38,9 tis., 2022 42,3 tis., 2023 77,1 tis., 2024 102,6 tis., 2025 96,7 tis.202138,9 tis.202242,3 tis.202377,1 tis.2024102,6 tis.202596,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 191,1 tis., 2022 240,6 tis., 2023 407,2 tis., 2024 495,6 tis., 2025 400,7 tis.2021191,1 tis.2022240,6 tis.2023407,2 tis.2024495,6 tis.2025400,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 400,7 tis. € 96,7 tis. €
2024 495,6 tis. € 102,6 tis. €
2023 407,2 tis. € 77,1 tis. €
2022 240,6 tis. € 42,3 tis. €
2021 191,1 tis. € 38,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok346,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky84,8 tis. €
  • Finančné účty235,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov274,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie96,7 tis. €
  • Rezervy954 €
  • Dlhodobé záväzky34,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky32,6 tis. €
  • Bankové úvery221,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PRO-SENSE s.r.o. v konkurze?

PRO-SENSE s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PRO-SENSE s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PRO-SENSE s.r.o. tržby 400,7 tis. €.

Je firma PRO-SENSE s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PRO-SENSE s.r.o. dosiahla zisk 96,7 tis. €.

Je PRO-SENSE s.r.o. platiteľom DPH?

PRO-SENSE s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PRO-SENSE s.r.o. sídli?

PRO-SENSE s.r.o. má sídlo na adrese Zlatá 5614/8, Banská Bystrica, 974 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026