FORES SLOVAKIA s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51874458
DIČ: 2120826411
IČ DPH: SK2120826411
Palisády 29/A, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Palisády 29/A, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Sprostredkovanie práce 78.10
Dátum vzniku: 17. 8. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 10. 2018
Spisová značka: Sro/130733/B
Predmet podnikania (výber): Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností; Sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agenta; Odborné poradenské služby pre uchádzačov a záujemcov o zamestnanie okrem činnosti športového agenta …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Lukáš Lopatník od 17. 8. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FORES SLOVAKIA s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 1,9 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 187,8 tis. €.

187,8 tis. €
Tržby
1,9 tis. €
Zisk
67,8 tis. €
Aktíva
31,9 tis. €
Vlastné imanie
53 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,2 tis., 2022 −20,7 tis., 2023 19,0 tis., 2024 −69,3 tis., 2025 1,9 tis.202110,2 tis.2022−20,7 tis.202319,0 tis.2024−69,3 tis.20251,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 259,8 tis., 2022 149,3 tis., 2023 216,3 tis., 2024 195,0 tis., 2025 187,8 tis.2021259,8 tis.2022149,3 tis.2023216,3 tis.2024195,0 tis.2025187,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 187,8 tis. € 1,9 tis. €
2024 195,0 tis. € -69,3 tis. €
2023 216,3 tis. € 19,0 tis. €
2022 149,3 tis. € -20,7 tis. €
2021 259,8 tis. € 10,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie31,9 tis. €
  • Záväzky35,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FORES SLOVAKIA s. r. o. v konkurze?

FORES SLOVAKIA s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FORES SLOVAKIA s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FORES SLOVAKIA s. r. o. tržby 187,8 tis. €.

Je firma FORES SLOVAKIA s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FORES SLOVAKIA s. r. o. dosiahla zisk 1,9 tis. €.

Je FORES SLOVAKIA s. r. o. platiteľom DPH?

FORES SLOVAKIA s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FORES SLOVAKIA s. r. o. sídli?

FORES SLOVAKIA s. r. o. má sídlo na adrese Palisády 29/A, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026