MOUNTAIN-ANT s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51873761
DIČ: 2120819305
IČ DPH: SK2120819305
Záhradky 168/4, Kláštor pod Znievom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Záhradky 168/4, Kláštor pod Znievom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Lesníctvo a ťažba dreva 02.40
Dátum vzniku: 9. 8. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2018
Spisová značka: Sro/70609/L
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tomáš Mravec od 9. 8. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť MOUNTAIN-ANT s. r. o. v roku 2024 znížila zisk o 3 % na 11,6 tis. € a tržby jej narástli o 16 % na 218,6 tis. €.

218,6 tis. €
Tržby
11,6 tis. €
Zisk
126,1 tis. €
Aktíva
77,9 tis. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 8,4 tis., 2021 16,0 tis., 2022 14,2 tis., 2023 12,0 tis., 2024 11,6 tis.20208,4 tis.202116,0 tis.202214,2 tis.202312,0 tis.202411,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 151,2 tis., 2021 155,5 tis., 2022 155,0 tis., 2023 189,0 tis., 2024 218,6 tis.2020151,2 tis.2021155,5 tis.2022155,0 tis.2023189,0 tis.2024218,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 218,6 tis. € 11,6 tis. €
2023 189,0 tis. € 12,0 tis. €
2022 155,0 tis. € 14,2 tis. €
2021 155,5 tis. € 16,0 tis. €
2020 151,2 tis. € 8,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie77,9 tis. €
  • Záväzky48,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MOUNTAIN-ANT s. r. o. v konkurze?

MOUNTAIN-ANT s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MOUNTAIN-ANT s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala MOUNTAIN-ANT s. r. o. tržby 218,6 tis. €.

Je firma MOUNTAIN-ANT s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 MOUNTAIN-ANT s. r. o. dosiahla zisk 11,6 tis. €.

Je MOUNTAIN-ANT s. r. o. platiteľom DPH?

MOUNTAIN-ANT s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MOUNTAIN-ANT s. r. o. sídli?

MOUNTAIN-ANT s. r. o. má sídlo na adrese Záhradky 168/4, Kláštor pod Znievom, 038 43.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026