SUAR Group s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51854805
DIČ: 2120830833
IČ DPH: SK2120830833
Kragujevská 9, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kragujevská 9, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 9. 8. 2018
Základné imanie: 100,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 9. 2018
Spisová značka: Sro/70602/L
Predmet podnikania (výber): Faktoring a forfaiting; Finančný leasing; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Zuzana Maníková od 23. 3. 2023
    konateľ
  • Ivan Maník od 9. 8. 2018
    konateľspoločník
  • Milan Čecho od 21. 5. 2019
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SUAR Group s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 49 % na 11,7 tis. € a tržby jej klesli o 32 % na 160,9 tis. €.

160,9 tis. €
Tržby
11,7 tis. €
Zisk
296,1 tis. €
Celkové výnosy
1,2 mil. €
Aktíva
159,3 tis. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť
32,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,9 tis., 2022 11,4 tis., 2023 16,5 tis., 2024 7,9 tis., 2025 11,7 tis.20218,9 tis.202211,4 tis.202316,5 tis.20247,9 tis.202511,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 222,8 tis., 2022 261,1 tis., 2023 431,8 tis., 2024 236,2 tis., 2025 160,9 tis.2021222,8 tis.2022261,1 tis.2023431,8 tis.2024236,2 tis.2025160,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 160,9 tis. € 11,7 tis. €
2024 236,2 tis. € 7,9 tis. €
2023 431,8 tis. € 16,5 tis. €
2022 261,1 tis. € 11,4 tis. €
2021 222,8 tis. € 8,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok912,9 tis. €
  • Zásoby173,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky63,6 tis. €
  • Finančné účty14,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie100,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov47,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie11,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky573,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky239,5 tis. €
  • Bankové úvery192,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SUAR Group s.r.o. v konkurze?

SUAR Group s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SUAR Group s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SUAR Group s.r.o. tržby 160,9 tis. €.

Je firma SUAR Group s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SUAR Group s.r.o. dosiahla zisk 11,7 tis. €.

Je SUAR Group s.r.o. platiteľom DPH?

SUAR Group s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SUAR Group s.r.o. sídli?

SUAR Group s.r.o. má sídlo na adrese Kragujevská 9, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026