KONSEZA s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51852861
DIČ: 2120812254
IČ DPH: SK2120812254
Juraja Závodského 132/58, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Juraja Závodského 132/58, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov 26.20
Dátum vzniku: 1. 8. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2018
Spisová značka: Sro/70529/L
Predmet podnikania (výber): Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Dušan Závodský od 1. 8. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KONSEZA s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,3 tis. € a tržby jej narástli o 23 % na 47,7 tis. €.

47,7 tis. €
Tržby
1,3 tis. €
Strata
70,3 tis. €
Aktíva
26,5 tis. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,0 tis., 2022 −1,4 tis., 2023 7,1 tis., 2024 6,5 tis., 2025 −1,3 tis.2021−2,0 tis.2022−1,4 tis.20237,1 tis.20246,5 tis.2025−1,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 24,2 tis., 2022 28,8 tis., 2023 28,5 tis., 2024 38,8 tis., 2025 47,7 tis.202124,2 tis.202228,8 tis.202328,5 tis.202438,8 tis.202547,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 47,7 tis. € -1,3 tis. €
2024 38,8 tis. € 6,5 tis. €
2023 28,5 tis. € 7,1 tis. €
2022 28,8 tis. € -1,4 tis. €
2021 24,2 tis. € -2,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie26,5 tis. €
  • Záväzky43,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KONSEZA s. r. o. v konkurze?

KONSEZA s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KONSEZA s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KONSEZA s. r. o. tržby 47,7 tis. €.

Je firma KONSEZA s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KONSEZA s. r. o. vykázala stratu 1,3 tis. €.

Je KONSEZA s. r. o. platiteľom DPH?

KONSEZA s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KONSEZA s. r. o. sídli?

KONSEZA s. r. o. má sídlo na adrese Juraja Závodského 132/58, Žilina, 010 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026