Stavex reality s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51850893
DIČ: 2120825630
IČ DPH: SK2120825630
Hajné 996, Závod

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hajné 996, Závod Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 22. 8. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2022
Spisová značka: Sro/130845/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť); Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Frederika Kuklovská od 22. 8. 2018
    konateľspoločník
  • Mgr. Karin Kozárková od 22. 8. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Stavex reality s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 3,3 tis. € a tržby jej klesli o 85 % na 2,4 tis. €.

2,4 tis. €
Tržby
3,3 tis. €
Strata
44,6 tis. €
Aktíva
44,2 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,7 tis., 2022 26,0 tis., 2023 4,9 tis., 2024 10,7 tis., 2025 −3,3 tis.20211,7 tis.202226,0 tis.20234,9 tis.202410,7 tis.2025−3,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 18,5 tis., 2022 64,9 tis., 2023 12,5 tis., 2024 15,8 tis., 2025 2,4 tis.202118,5 tis.202264,9 tis.202312,5 tis.202415,8 tis.20252,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,4 tis. € -3,3 tis. €
2024 15,8 tis. € 10,7 tis. €
2023 12,5 tis. € 4,9 tis. €
2022 64,9 tis. € 26,0 tis. €
2021 18,5 tis. € 1,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie44,2 tis. €
  • Záväzky340 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Stavex reality s. r. o. v konkurze?

Stavex reality s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Stavex reality s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Stavex reality s. r. o. tržby 2,4 tis. €.

Je firma Stavex reality s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Stavex reality s. r. o. vykázala stratu 3,3 tis. €.

Je Stavex reality s. r. o. platiteľom DPH?

Stavex reality s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Stavex reality s. r. o. sídli?

Stavex reality s. r. o. má sídlo na adrese Hajné 996, Závod, 908 72.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026