EVENCY SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51850281
DIČ: 2120802299
IČ DPH: SK2120802299
Zadunajská cesta 1, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zadunajská cesta 1, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.10
Dátum vzniku: 19. 7. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2019
Spisová značka: Sro/130109/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marko Šebesta od 12. 1. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EVENCY SK s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 28 % na 129,7 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 5,0 mil. €.

5,0 mil. €
Tržby
129,7 tis. €
Zisk
5,1 mil. €
Celkové výnosy
4,2 mil. €
Aktíva
504,3 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť
7,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,9 tis., 2022 32,5 tis., 2023 68,5 tis., 2024 101,1 tis., 2025 129,7 tis.202118,9 tis.202232,5 tis.202368,5 tis.2024101,1 tis.2025129,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 824,8 tis., 2022 1,4 mil., 2023 3,4 mil., 2024 5,2 mil., 2025 5,0 mil.2021824,8 tis.20221,4 mil.20233,4 mil.20245,2 mil.20255,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,0 mil. € 129,7 tis. €
2024 5,2 mil. € 101,1 tis. €
2023 3,4 mil. € 68,5 tis. €
2022 1,4 mil. € 32,5 tis. €
2021 824,8 tis. € 18,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok29,5 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok73,0 tis. €
  • Zásoby214,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,5 mil. €
  • Finančné účty153,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie152,3 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie504,3 tis. €
  • Záväzky3,7 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EVENCY SK s.r.o. v konkurze?

EVENCY SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EVENCY SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EVENCY SK s.r.o. tržby 5,0 mil. €.

Je firma EVENCY SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EVENCY SK s.r.o. dosiahla zisk 129,7 tis. €.

Je EVENCY SK s.r.o. platiteľom DPH?

EVENCY SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EVENCY SK s.r.o. sídli?

EVENCY SK s.r.o. má sídlo na adrese Zadunajská cesta 1, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026