MB COLOURS s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51846098
DIČ: 2120807392
IČ DPH: SK2120807392
Dunajská 8, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dunajská 8, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 26. 7. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2019
Spisová značka: Sro/167325/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Výroba farieb, lakov a náterov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marcel Bratko od 26. 7. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MB COLOURS s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 1,2 tis. € a tržby jej klesli o 29 % na 124,4 tis. €.

124,4 tis. €
Tržby
1,2 tis. €
Zisk
150,6 tis. €
Aktíva
59,4 tis. €
Vlastné imanie
61 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 577, 2022 21,4 tis., 2023 7,9 tis., 2024 68, 2025 1,2 tis.2021577202221,4 tis.20237,9 tis.20246820251,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 105,4 tis., 2022 223,9 tis., 2023 301,5 tis., 2024 175,8 tis., 2025 124,4 tis.2021105,4 tis.2022223,9 tis.2023301,5 tis.2024175,8 tis.2025124,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 124,4 tis. € 1,2 tis. €
2024 175,8 tis. € 68 €
2023 301,5 tis. € 7,9 tis. €
2022 223,9 tis. € 21,4 tis. €
2021 105,4 tis. € 577 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie59,4 tis. €
  • Záväzky91,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MB COLOURS s.r.o. v konkurze?

MB COLOURS s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MB COLOURS s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MB COLOURS s.r.o. tržby 124,4 tis. €.

Je firma MB COLOURS s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MB COLOURS s.r.o. dosiahla zisk 1,2 tis. €.

Je MB COLOURS s.r.o. platiteľom DPH?

MB COLOURS s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MB COLOURS s.r.o. sídli?

MB COLOURS s.r.o. má sídlo na adrese Dunajská 8, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026